I am making an affirmative for debate and needed some info. on cost of food I'm wondering what the average cost of food a month is for 2 adults and 2 kids? Thank you if you have a source like a internet article I'll give you ten points if I choose you for the best answer? (make a reliable source)
No comments:
Post a Comment